Tarp vežėjų ir krovinių savininkų (užsakovų) dar yra ir tarpininkai – ekspeditoriai. Ekspeditorių naudą įvertina tiek vežėjai, tiek ir vežėjų ieškantys krovinių turėtojai, nes daugiau dėmesio galima skirti savo veiklai, o ne krovinio pervežimo derinimui bei susijusiems procesams. Nepaisant didelės naudos, pasitaiko ir įvairių problemų, galinčių kilti tiek dėl vienos, tiek dėl kitos ar trečios šalies problemų. Dėl to būtina įsitikinti tinkama ekspeditorių kompetencija ir jų garantuojama atsakomybe.

Ekspeditorių atsakomybę ir kompetenciją reguliuoja Civilinis kodeksas, nėra atskiros reguliuojančios institucijos, tačiau daug didesnę įtaką rezultatams daro rinka, kuri iš tiesų labai konkurencinga, tad išlieka tik tie, kurių kompetencija pakankama, o atsakomybė neperkeliama ant kitų pečių, vykdomi visi prisiimti įsipareigojimai.

Mes atsakome už savo veiksmus ir gebame tinkamai įvertinti riziką, todėl neapsiimame neįmanomo ir neimame kaltinti kitų jei kas nepavyksta dėl mūsų kaltės. Mūsų, kaip ekspeditorių, atsakomybė yra griežtai apibrėžta sutartyse, todėl visuomet žinosite, kuo galite būti garantuoti, būsite tikri, jog mes vykdyme savo įsipareigojimus, nes sutariama ne tik žodžiu, bet ir raštu, o tai yra svarbus dokumentas, padedantis išvengti nesusipratimų ir nesusišnekėjimų.

Mūsų specialistų kompetencija yra tobulinama, skiriame daug dėmesio pasikeitimams rinkoje, todėl visuomet esame žingsniu priekyje, galime patarti ir pakonsultuoti taip padedant Jums transportavimo procesą paversti maksimaliai patogiu ir minimaliai rizikingu.

Jei ieškote patikimų krovinių ekspeditorių – kviečiame išmėginti mūsų paslaugas. Mes darome viską, ką galime siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius, tinkamai vertiname terminus ir savo galimybes, tad nežadame to, kas tikrai neįmanoma, nors iššūkių ir nevengiame.Mūsų įmonė yra jauna, bet sparčiai besivystanti transporto ir logistikos kompanija, teikianti profesionalų ir platų paslaugų spektrą. Veiklos sritis – tiekti aukščiausios kokybės ekspedijavimo ir transportavimo paslaugas už prieinamą kainą.
Garantuojame savo klientams laikytis sutartų terminų, rūpintis prekių saugą bei garantuojame konfidencialumą!